ANAHTAR TESLİM PROJELER SİZLERİ BEKLİYOR

RENKO ENERJİ ülkemizin değişik bölgelerinde 30x1 MW lisanssız GES projesi geliştirmiş olup ilgilenen yatırımcılara bu santralleri anahtar teslim olarak satmaktadır. Çağrı mektupları alınmış olan bu projeler ilgili yatırımcılarla beraber projelendirilerek TÜV, SGS gibi uluslar arası denetim kuruluşları kontrolünde inşa edilerek haziran ayında devreye alınacak şekilde programlanmıştır. RENKO ENERJİ kendi yatırımı olarak başlattığı bu projeler ilgi duyan yatırımcılarla ortak olarak da işletilebilir.Projelerle ilgili detaylı bilgi için: info@renkoenerji.com adresinden veya 0532 175 7777 nolu telefon ile iletişime geçebilirsiniz..

RENKO ENERJİ

Merhaba,

Renko Enerji olarak Türkiye stratejik ortaklığını üstlendiğimiz SolarEdge şirketi ile 16, 17, 18 Eylül tarihlerinde İstanbul, Ankara, İzmir şehirlerinde gerçekleştirdiğimiz sektör toplantılarının sunumlarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Renko Enerji - Solaredge tanıtım toplantısı haber bağlantısı.
SolarEdge Commercial Offering Sunum
MLPE Overview Sunum
İZMİR ATATÜRK OSB 500 kWp GES Sunum
Enerji Verimliliği ve Yenilenebilir Enerji Projeleri İçin TurSEFF Finansmanı Sunum

http://www.renkoenerji.com/
http://www.solaredge.com/

RENKO ENERJİ

Şirketimiz 1998 yılında kurulmuştur. İlk yıllarında arge müşavirliği ve mühendislik hizmetleri vermiştir. Son yıllarda Türkiye'de gelişen ve liberalleşen enerji piyasasındaki fırsatları değerlendirmek üzere; proje finansmanı, yenilenebilir enerji yatırımları ve teknik müşavirlik konularına yönelmiştir. Ortaklarının zengin teknik ve finans geçmişlerinin verdiği güçle, özellikle yenilenebilir enerji alanında; proje geliştirme ve yatırım konularında hizmet vermektedir. RENKO kurucularının, Avrupa ve ABD'deki eğitimleri ve çalışma deneyimleri ile elde ettikleri zengin ilişkiler ağı aracılığıyla, uluslararası yatırımcı gruplara enerji projeleri temini konusunda aranan bir şirkettir.

Haberler

Eylül 2014

16 Eylül İstanbul (Mövenpick), 17 Eylül Ankara (Hilton), 18 Eylül İzmir (Mövenpick) tarihlerinde Renko Solaredge inverter ve optimizer tanıtım ve eğitimleri yapılacaktır. İlgilenenlerin şirketimizle iletişime geçmeleri rica olunur.

Haziran 2014

11 kW ve altı güçteki projeler için Ankara'ya gitmeden, TEDAŞ'ın yerel ofislerine başvurarak kurulum yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Haziran 2014

İAOSB PV Elektrik Üretim Santrali fotoğraflarımızı görmek için tıklayınız.

BİZ KİMİZ

Haluk Örs 1990 yılından beri Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi'nde öğretim üyesi olarak görevlidir.
Naim Koçer Fransız Türk Ticaret Odası Yönetim kurulu üyesi. Finans kökenli, eski banka genel müdürü ve şuanda portföy yönetim şirketi kurucusu.

Renko Enerji © 2019